آیا لابیاپلاستی دائمی است یا برگشت دارد؟

بعضی از خانمها از اینکه لابیاهایشان کشیده یا نامتقارن است احساس ناراحتی می کنند یا از شریک جنسی خود خجالت می کشند. گاهی لابیاهای آنها به حدی بزرگ است که باعث درد یا ناراحتی حین مقاربت یا پوشیدن لباسهای زیر تنگ می شود.
به همین علت این خانم ها عمل لابیاپلاستی در شیراز را انجام می دهند تا از عوارض لابیامینورهای بزرگ راحت شوند. بعضی از این بانوان نگران این هستند که بعد از جراحی دوباره لابیاها به شکل اول برمی گردد یا نه. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که آیا لابیاپلاستی بازگشت دارد یا نه. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

عمل زیبایی واژن در شیراز

به گفته دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص لابیاپلاستی، عمل زیبایی واژن در شیراز یکی از عمل های رایج زیباسازی واژن است که با بیحسی موضعی انجام می شود. این جراحیِ سبک، تقریباً یک ساعت تا یک ساعت و نیم طول می کشد و بعد از عمل می توانید به منزل برگردید.

نحوه جراحی

در طول مشاوره برای لابیاپلاستی مشخص می شود که دقیقاً چه مقداری از بافت لابیا مینور باید برداشته شود. همچنین پزشک تصمیم می گیرد که از چه روشی برای لابیاپلاستی استفاده کند: روش جراحی یا لیزر یا آر اف سرجری.

در ادامه در روز عمل، پزشک بعد از برشهای دقیق و حذف قسمتهای اضافی لابیا با لیزر، آراف یا تیغ جراحی، جراح لابیاپلاستی قسمتهای باقی مانده لابیامینورها را بهم بخیه می زند. جراحی لابیاپلاستی را می توانید همزمان با عملهای تنگ کردن واژن، هودکتومی یا تزریق چربی به واژن انجام دهید.

بیشتر بخوانید: علت بیرون زدن لابیا مینور

سن مناسب برای عمل لابیاپلاستی

بهترین سن لابیاپلاستی سنین ۱۸ تا ۴۵ سالگی است که سرعت ترمیم بدن زیاد است. اما این جراحی را می توان تا سنین بالاتر هم انجام داد. ولی جوش خوردن لابیاها و افتادن بخیه ها در این سنین بیشتر از سنین پایین تر طول می کشد.

اما از طرف دیگر نمی توانیم لابیاپلاستی با آراف یا لیزر را برای افراد زیر ۱۸ سال انجام دهیم. چون آنها در سنین بلوغ هستند و باید دستگاه تناسلی آنها تکامل پیدا کند. به همین علت لابیاها به سرعت در حال رشد هستند.

نکته مهم: لابیاپلاستی هیچ تاثیری بر باروری، پارگی پرده بکارت و موارد این چنینی ندارد. همچنین از مزایای این عمل می توان به بهبود ارگاسم و افزاتیش کیفیت رابطه جنسی اشاره کرد.

برای انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز شما هم می توانید از تجربه و تخصص دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو وقت قبلی با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس بگیرید.

آیا لابیاپلاستی دائمی است؟

نتایج لابیاپلاستی دائمی است، چون یک جراحی پلاستیک است که در آن پوست اضافی لابیا برداشته می شود. به همین علت امکان برگشت نتیجه لابیاپلاستی با افزایش سن یا وزن وجود ندارد. بعد از انجام لابیاپلاستی می توانید برای همیشه دوچرخه سواری و ورزش کنید، بدوید، لباسهای تنگ بپوشید بدون اینکه نگران بزرگی لابیاهایی باشید که قبلا باعث ناراحتی شما می شدند.

نتیجه-عمل-لابیاپلاستی

بیشتر بخوانید: چه ورزشهایی بعد از لابیاپلاستی ممنوع است؟

بارداری بعد لابیاپلاستی باعث بازگشت نتیجه عمل لابیا می شود؟

بارداری و زایمان طبیعی هیچ تاثیری بر نتیجه عمل لابیاپلاستی ندارد. هر چند که بطور عادی در طول بارداری و تا مدت کوتاهی بعد از زایمان، لابیاها مثل بقیه جاهای بدن کمی متورم هستند. اما بعد دوباره سایز و فرم لابیاها به شرایط بعد از عمل و قبل از بارداری برمی گردد.

بعد از عمل آیا لابیا رشد می کند؟

لابیاهای یک زن تا پایان ۱۸ سالگی به حداکثر رشد خود می رسند و امکان ندارد که بعد از این سن رشدی داشته باشند. از آنجایی که عمل لابیاها بعد از بلوغ کامل فرد انجام می شود، نباید نگران رشد لابیاها بعد از عمل باشید و نتیجه لابیاپلاستی تان دائمی خواهد بود.

نتیجه عملهای زیبایی دیگری که با لابیاپلاستی همراهند، آیا دائمی است؟

این بستگی به نوع عمل زیبایی شما دارد. مثلا عمل هودکتومی دائمی است و اگر عمل واژینوپلاستی را انجام داده اید، تا زمانی که دوباره بارداری را تجربه نکنید، واژن تنگ می ماند. اما عمل های تزریق چربی یا ژل به واژن موقتی هستند و بعد از جذب قسمت بیشتر فیلرهای تزریقی دوباره باید جلسات شارژ را انجام دهید.

هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز

فاکتورهای مختلفی روی هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیرگذار است. درباره قیمت عمل لابیاپلاستی در شیراز هم باید گفت که هزینه آن بسته به فاکتورهای زیر متغیر است:

  • همراه بودن لابیاپلاستی با عمل هودکتومی یا عملهای زیبایی دیگر
  • با لیزر باشد، RF و یا تیغ جراحی
  • محل انجام جراحی (شهر، نوع کلینیک، …)

این عمل اگر حتی به دلیل پزشکی مثل عفونت مکرر، دردهای مقاربتی، … انجام شود، چون یک عمل زیبایی محسوب می شود، هزینه های آن تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرد.

مزایای-عمل-لابیاپلاستی

شما هم می توانید برای انجام بهترین عمل زیبایی واژن در شیراز از تجربه و تخصص دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو وقت قبلی یا اطلاع از هزینه های این جراحی با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس بگیرید.

سوالات رایج درباره عمل زیبایی لابیاپلاستی

در اینجا می توانید پاسخ به رایج ترین سوالات درباره عمل زیبایی واژن در شیراز را بخوانید:

دوره نقاهت بعد از عمل لابیا چقدر است؟

زمان بهبودی برای هر خانمی نسبت به سن و سرعت ترمیم بدنش متفاوت است. اما بیشتر زنان بعد از ۱ تا ۲ هفته به روال عادی زندگی باز می گردند. البته برای شروع رابطه جنسی تان باید ۶ تا ۸ هفته بعد از عمل صبر کنید.

من عمل لابیا انجام دادم، چند بار می توانم لابیاپلاستی کنم؟

این عمل جراحی یک روش ماندگار است که فقط یکبار نیاز دارید آنرا انجام دهید. مگر اینکه از نتیجه عمل اول راضی نباشید که در این صورت باید جراحی ترمیمی کنید. پس در همان جراحی اول به بهترین مرکز برای انجام لابیاپلاستی مراجعه کنید تا دیگر به این جراحی احتیاج نداشته باشید.

عمل زیبایی واژن با چه عوارضی همراه است؟

عمل لابیاپلاستی یک جراحی کم خطر است که تا چند روز بعد از عمل با درد خفیف و تورم همراه است. اگر مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی را درست انجام دهید، احتمال عفونت بعد از عمل کم می شود. لابیاپلاستی معمولاً کمترین جای زخم یا اسکار را دارد که آن هم اغلب بعد از چند ماه برطرف می شود.

اگر شما هم سوالی درباره عمل زیبایی واژن در شیراز دارید، در بخش نظرات این مقاله می توانید آنها را بپرسید.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید