بهترین مرکز برای انجام لابیاپلاستی و تزریق چربی در شیراز

کلینیک-زیبایی-زنان-در-شیراز

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که دوست دارید برای جوانسازی و زیبایی قسمت بیرونی واژن خود اقدام کنید و دنبال بهترین مرکز و جراح زیبایی زنان در شیراز می گردید، حتما این مقاله را تا آخر بخوانید. چون ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که چطور می توانید بهترین مرکز لابیاپلاستی و تزریق چربی در شیراز را پیدا کنید. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

رایج ترین روشهای زیباسازی واژن

جوانسازی واژن شامل روشهای جراحی و غیر جراحی است که برای برگرداندن زیبایی و عملکرد واژن انجام می شود. عمل های زیر رایج ترین عمل های زیبایی زنانه هستند که برای زیبایی قسمتهای بیرونی واژن انجام می شوند:

عمل لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

این جراحی برای قرینه کردن لابیاهای داخلی واژن (مینور)، برداشتن چین و چروکها و مهمتر از همه کوچک کردن اندازه لابیامینورهای بزرگ و آویزان انجام می شود. عمل زیبایی واژن در شیراز به دو روش جراحی و لیزر است که هر یک از آنها برای اندازه خاصی از لابیاها مناسب هستند.

تزریق چربی به بیکینی

افرادی که بخاطر افزایش سن، تغییرات هورمونی، لاغری و … چربی لابیاماژور آنها از بین رفته یا دچار شل شدگی و چروک بیش از حد واژن شده اند، با تزریق چربی می توانند دوباره لابیاها را حجیم کنند. تزریق چربی نه تنها جنبه زیبایی دارد، بلکه تا حد بسیار زیادی باعث بهبود روابط جنسی زوجین هم می شود.

تزریق ژل به واژن

در این روش برای حجیم کردن لابیاها، ژلهای مخصوص پروتز واژن که حاوی اسیدهیالورونیک هستند به لابیاهای ماژور تزریق می شوند.

مهمترین ویژگی‌های مرکز تخصصی لابیاپلاستی

برای گرفتن نتیجه رضایت بخش از عمل زیبایی واژن در شیراز باید سراغ بهترین مرکز لابیاپلاستی بروید که هر دو فاکتور مهم زیر را دارد:

دکتر خوب برای لابیاپلاستی

به مراکزی مراجعه کنید که بهترین جراح لابیاپلاستی شیراز را دارد. چون فقط یک جراح مجرب در زمینه لابیاپلاستی می داند که برای برش هر مدل لابیایی چه تکنیکی بهتر است. او می داند که چطور باید لابیاها را بخیه بزند تا جای اسکار ندهند و باز نشوند.

همچنین انتخاب بهترین دکتر برای عمل زیبایی واژن در شیراز باعث کاهش هزینه های شما هم می شود. چون اگر لابیاها به اندازه کافی کوچک یا متقارن نشوند، مجبورید عمل ترمیم لابیاپلاستی را انجام دهید که سنگین تر و پر هزینه تر از عمل اول است.

تجهیزات مطب

لابیاپلاستی با لیزر در شیراز را باید در مطب انجام دهید. پس قبل از اقدام برای عمل لابیاپلاستی مطمئن شوید که تجهیزات مطب پزشک به روز باشد و تمام امکاناتی را که نیاز دارید در اختیار دارد: مثل محیط استریل، در اختیار داشتن بهترین برندهای نخ بخیه جذبی، …

این فاکتورها روی نتیجه جراحی مهم هستند و برای همین است که باید برای چنین عمل مهمی به یک مرکز تخصصی لابیاپلاستی خوب در شیراز مراجعه کنید.

مزایای-لابیاپلاستی

معرفی بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز

مطب دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی، یکی از بهترین مراکز تخصصی لابیاپلاستی در شیراز است که در آنجا می توانید لابیاپلاستی با لیزر و آر اف سرجری را با پیشرفته ترین دستگاه های پزشکی انجام دهید.

در این مرکز برای جلوگیری از ایجاد اسکار یا ماندن جای بخیه ها از بهترین تکنیک های بخیه و برند نخهای جذبی بخیه استفاده می شود. برای دیدن نتیجه عمل های قبلی خانم دکتر طباطبایی می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.

همچنین همزمان با عمل لابیاپلاستی می توانید عمل های دیگری مثل تنگ کردن واژن در شیراز، پرینه پلاستی یا کربوکسی تراپی واژن را هم انجام دهید.

برای عمل لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی در شیراز شما هم می توانید از تجربه و تخصص خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت و اطلاع از هزینه های این مرکز با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس حاصل فرمایید.

فاکتورهای انتخاب مرکز تزریق چربی

اگر برای تپل شدن واژن و حجیم کردن لابیاماژورها به دنبال بهترین مرکز تزریق فیلر به واژن در شیراز هستید، برای پیدا کردن این مراکز حتما فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

اولین و مهمترین نکته برای حجیم کردن لابیاها این است که برای پروتز واژن تزریق ژل بهتر است یا چربی. قاعدتا یک جراح زیبایی مجرب به راحتی موقع معاینه بیمار می تواند این مسئله را تشخیص دهد. از تزریق ژل برای لابیاهایی استفاده می شود که زیاد نیاز به حجیم شدن ندارند. ولی لابیاهایی که به پروتز زیادی نیاز دارند، باید تزریق چربی را برای آنها انجام داد. چون تزریق بیش از حد ژل زیاد به این لابیاها باعث گوله گوله شدن ژل زیر پوست و بدتر شدن فرم واژن می شود.

تکنیک تزریق چربی به لبیاها

تکنیک تزریق چربی سخت تر از ژل است و به مهارت بالایی نیاز دارد. به همین دلیل باید در انتخاب پزشک خود دقت کنید. چون مقدار و کیفیت چربی تزریق شده در نتیجه نهایی زیبایی واژن تاثیرگذار است. تزریق بیش از حد و غیربهداشتی چربی باعث مرگ سلولهای چربی می شود و عمل شما بی نتیجه می ماند. اما یک دکتر خوب برای تزریق چربی می داند که هر لابیایی به چه مقدار چربی نیاز دارد تا به نتیجه دلخواه تان برسید.

اهمیت مرکز تزریق چربی

برای تزریق چربی به واژن در شیراز باید اول چربی های بدن شخص به کمک یک جراحی کوچک استخراج شود و بعد این چربی ها را قبل از تزریق تصفیه کنیم. پس محیط مطب برای انجام چنین جراحی باید استرلیزه و مجهز به امکانات مناسب و با کیفیت باشد.

جوانسازی-واژن-با-تزریق-چربی-به-لابیامینور

معرفی بهترین مرکز تزریق چربی در شیراز

مطب دکتر سیده زهرا طباطبایی یکی از مراکز خوب تزریق چربی به واژن در شیراز است. ایشان با سالها تجربه در این زمینه به شما خواهند گفت که به تزریق چربی نیاز دارید یا ژل و اینکه برای گرفتن بهترین نتیجه از تزریق چربی به بیکینی چقدر باید چربی برداشته شده و تزریق شود.

بعد از تزریق چربی، همیشه ۵۰% از سلولهای چربی پیوند می خورند و بقیه آنها جذب بدن می شوند. در نهایت، ۳۰ % از سلولهای چربی پیوند خورده ماندگاری دائمی دارند. ایشان با سالها تجربه در زمینه تزریق چربی به واژن می توانند مقدار دقیق چربی مورد نیاز برای تزریق به لابیاها را تعیین کنند.

برای تزریق چربی به لابیاماژورها و تپل کردن واژن در شیراز می توانید از تجربه و مهارت خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت و اطلاع از هزینه پروتز واژن در این مرکز با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره لابیاپلاستی و تزریق چربی

سوالاتی که معمولا برای لابیاپلاستی یا تزریق چربی از ما می پرسند در زیر آمده که میتوانید همراه پاسخ شان بخوانید:

هزینه تزریق چربی به بیکینی چقدر است؟

هزینه تزریق چربی به واژن به موارد زیر بستگی به این دارد: مقدار چربی مورد نیاز، تعداد نوبت های تزریق چربی (یکبار یا دو بار که بار دوم معمولا شش ماه بعد و با هدف شارژ می باشد)، مرکزی که به آن مراجعه می کنید و اینکه آیا در کنار آن به عملهای زیبایی دیگر نیاز دارید یا متقاضی شان هستید یا خیر.

بعد از تزریق چربی باید چه کار کنم؟

مهمترین مراقبت های بعد از تزریق چربی عبارتند از: قطع مصرف آسپرین، ویتامین E و سایر مکمل ها طبق دستور جراح و برای جلوگیری از کبودی بیشتر لابیاها؛ ماساژ ندادن چربی ها و دستکاری نکردن واژن و البته تا یک ماه نباید رابطه جنسی داشته باشید.

هزینه لابیاپلاستی در شیراز چقدر است؟

پیشنهاد می کنیم همین الان به شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ در واتساپ پیام دهید تا از هزینه های لابیاپلاستی و تزریق چربی به بیکینی مطلع شوید.

اگر شما هم سوالی درباره لابیاپلاستی با لیزر یا تزریق چربی به بیکینی در شیراز دارید، می توانید در بخش نظرات این مقاله سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

۴.۵/۵ - (۱۰ امتیاز)
دکتر زهرا طباطبایی

دکتر سیده زهرا طباطبایی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر طباطبایی بیش از پانزده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند. در حال حاضر کلینیک دکتر طباطبایی را می توان مجهزترین کلینیک زنان در استان فارس بشمار آورد و به همین دلیل بیماران متعددی از شیراز و استانهای همجوار برای دریافت خدمات باکیفیت به این مرکز مراجعه می کنند.

۶ دیدگاه ها
  • مراقبتهای اصلی بعد از تزریق چربی به صورت زیره
   – یک روز مرخصی
   – ورزشهای هوازی دو الی سه هفته بعد از تزریق
   – رابطه جنسی چهار الی پنج هفته بعد از تزریق

   تزریق چربی به واژن بین دو تا پنج سال ماندگاری داره

  • هر بدنی هر چقدر هم که لاغر باشه، مقداری ذخیره چربی داره. برای تزریق به واژن حجم زیادی چربی نیاز نیست و از اونجایی که خانمهای لاغر معمولا چربی باکیفیت تری دارند در مرحله تصفیه و آماده سازی، چربی بهتری به دست میاد. نگران نباشید.

 • سلام خانم دکتر کارشون بیست هستش من ولابیا پلاستی و تزریق چربی داخل مطب برام انجام دادن ازکارایشان خیلی خیلی راضی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *