بهترین مرکز برای انجام لابیاپلاستی و تزریق چربی در شیراز

کلینیک-زیبایی-زنان-در-شیراز

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که دوست دارید برای جوانسازی و زیبایی قسمت بیرونی واژن خود اقدام کنید و دنبال بهترین مرکز و جراح زیبایی زنان در شیراز می گردید، حتما این مقاله را تا آخر بخوانید. چون ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که چطور می توانید بهترین مرکز لابیاپلاستی و تزریق چربی در شیراز را پیدا کنید. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

رایج ترین روشهای جوانسازی واژن

جوانسازی واژن شامل روشهای جراحی و غیر جراحی است که برای برگرداندن زیبایی و عملکرد واژن انجام می شود. عمل های زیر رایج ترین عمل های زیبایی زنانه هستند که برای جوانسازی قسمت بیرونی ناحیه تناسلی انجام می شوند:

عمل لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن)

این جراحی برای قرینه کردن لابیاهای داخلی واژن (مینور)، برداشتن چین و چروکها و مهمتر از همه کوچک کردن اندازه لابیامینورهای بزرگ و آویزان انجام می شود. عمل زیبایی واژن در شیراز به دو روش جراحی و لیزر است که هر یک از آنها برای اندازه خاصی از لابیاها مناسب هستند.

تزریق چربی به بیکینی

افرادی که بخاطر افزایش سن، تغییرات هورمونی، لاغری و … چربی لابیاماژور آنها از بین رفته یا دچار شل شدگی و چروک بیش از حد واژن شده اند، با تزریق چربی می توانند دوباره لابیاها را حجیم کنند. تزریق چربی نه تنها جنبه زیبایی دارد، بلکه تا حد بسیار زیادی باعث بهبود روابط جنسی زوجین هم می شود.

دو ویژگی مهم مرکز تخصصی لابیاپلاستی

برای گرفتن نتیجه خوب و رضایت بخش از عمل زیبایی واژن لازم است سراغ بهترین مرکز لابیاپلاستی بروید. دو فاکتور مهم برای انتخاب صحیح مرکز لابیاپلاستی عبارتند از:

دکتر خوب برای لابیاپلاستی

یک جراح مجرب در زمینه لابیاپلاستی با معاینه واژن می تواند به درستی تشخیص دهد که برای برش لابیاها چه تکنیکی خوب است. او می داند که چطور باید لابیاها را بخیه بزند که جای اسکار ندهند و باز نشوند. انتخاب بهترین دکتر برای عمل زیبایی واژن در شیراز باعث کاهش هزینه های شما هم می شود.

چون اگر لابیاها به اندازه کافی کوچک یا متقارن نشوند، مجبورید عمل ترمیم لابیاپلاستی را انجام دهید. این جراحی سنگین تر و پر هزینه تر از عمل اول است و نباید انتظار داشته باشید که نتیجه آن عالی باشد. چون باید روی یک لابیای خراب کار کنیم و تا حد ممکن ظاهر آن را بهبود دهیم.

تجهیزات مطب و کیفیت آن

عمل لابیاپلاستی با جراحی در اتاق عمل و با لیزر در مطب انجام می شود. قبل از اقدام به لابیاپلاستی با لیزر در شیراز مطمئن شوید که مطب مجهز به لیزر است و چه لیزری برای برش استفاده می شود. هرچه ابزار برش دقیق تر باشد، نتیجه کار زیباتر می شود. نوع و کیفیت بخیه ها هم بسیار مهم هستند.

مزایای-لابیاپلاستی

در نتیجه، همیشه یک دکتر خوب و تجهیزات عالی را می توانید در یک مرکز تخصصی لابیاپلاستی خوب پیدا کنید.

بهترین مرکز لابیاپلاستی در شیراز

مطب دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی، یکی از بهترین مراکز تخصصی لابیاپلاستی در شیراز است که در آن لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با جراحی انجام می شود. برای جلوگیری از ایجاد اسکار یا ماندن جای بخیه، در این مرکز از بهترین برند نخهای جذبی بخیه استفاده می شود.

به علاوه، برای برش لابیاها در این مرکز، لیزر یا دستگاه آر اف سرجری به کار می رود. سالها تجربه خانم دکتر طباطبایی در لابیاپلاستی به شما این اطمینان را می دهد که نتیجه عمل شما فوق العاده و فراتر از انتظار شما شود.

جهت دیدن نتیجه عمل های قبلی خانم دکتر طباطبایی می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید. همچنین همزمان با لابیاپلاستی می توانید عمل های دیگری مثل تنگ کردن واژن در شیراز، پرینه پلاستی یا کربوکسی تراپی واژن را هم انجام دهید.

برای عمل لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی در شیراز شما هم می توانید از تجربه و تخصص خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت و اطلاع از هزینه های این مرکز با شماره ۰۹۱۷۷۳۴۵۳۹۴ تماس حاصل فرمایید.

نحوه انتخاب مرکز تزریق چربی

اگر قصد دارید برای تپل شدن واژن و حجیم کردن لابیاماژورها اقدام کنید و نگران نتیجه کار هستید، توصیه می کنیم در انتخاب مرکز تزریق فیلر به واژن در شیراز فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

تزریق ژل یا چربی؟

اولین و مهمترین نکته این است که برای پروتز واژن تزریق ژل بهتر است یا چربی. این مورد را یک جراح زیبایی مجرب به راحتی در معاینه بیمار تشخیص می دهد. ژل برای لابیاهایی که زیاد به حجیم شدن نیاز ندارند خوب است.

ولی تزریق چربی برای لابیاهایی که به پروتز زیادی نیاز دارند، ضروری است. چون تزریق ژل زیاد به جای چربی باعث گوله گوله شدن ژل زیر پوست و بدتر شدن فرم واژن می شود. در نهایت این پزشک شماست که می داند چه فیلری برای هر شخصی مناسب است.

تکنیک تزریق

از افرادی که قبلا تزریق چربی کرده اند، می توانید در مورد کیفیت کار جراح سوال کنید. چون تکنیک تزریق چربی سخت تر از ژل است و به مهارت بالایی نیاز دارد در انتخاب پزشک خود باید دقت کنید. مقدار و کیفیت چربی تزریق شده هم فاکتور مهم دیگری است.

چون تزریق بیش از حد چربی باعث مرگ سلولهای چربی شده و عمل شما بی نتیجه می ماند. یک دکتر خوب برای تزریق چربی می داند که هر لابیایی به چه مقدار چربی نیاز دارد تا به نتیجه دلخواه تان برسید.

مرکز تزریق

مطبی برای تزریق چربی مناسب است که محیط استرلیزه داشته باشد. چون برای برداشتن چربی باید ران، شکم یا پهلوی بیمار شکافته شده و چربی مورد نیاز را برداریم. از طرف دیگر، باید چربی تصفیه و بعد تزریق شود. بنابراین مطب باید مجهز به امکانات مناسب و با کیفیت باشد.

این عمل در مطب یا کلینیک قابل انجام است. تجهیزاتی که برای برداشت، پاکسازی و تزریق چربی استفاده می شوند خیلی مهم هستند. شما می توانید مقاله تزریق چربی به واژن در شیراز را هم مطالعه کنید تا در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جوانسازی-واژن-با-تزریق-چربی-به-لابیامینور

بهترین مرکز تزریق چربی در شیراز

مطب دکتر سیده زهرا طباطبایی یکی از مراکز خوب تزریق چربی به واژن در شیراز است. ایشان با سالها تجربه در این زمینه به شما خواهند گفت که به تزریق چربی نیاز دارید یا ژل و یا هر دو؛ و یا طبق تجربه می دانند که برای گرفتن بهترین نتیجه از عمل، لازم است برای هر فردی چقدر چربی گرفته و تزریق شود.

همیشه بعد از تزریق چربی، ۵۰% از سلولها پیوند خورده و بقیه میمیرند و در نهایت، ۳۰ % از سلولهای چربی ماندگاری دائم دارند. پس تعیین دقیق مقدار چربی مورد نیاز برای تزریق به لابیاها خیلی مهم است. در این مرکز، تمام این جزئیات در نظر گرفته می شوند تا ماندگاری تزریق چربی بیشتر شود.

همچنین شما همراه با تزریق چربی می توانید عمل های زیبایی دیگری را که با تزریق چربی تداخل ندارند، در این مرکز انجام دهید.

برای تزریق چربی به لابیاماژورها و تپل کردن واژن در شیراز می توانید از تجربه و مهارت خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت و اطلاع از هزینه پروتز واژن در این مرکز با شماره ۰۹۱۷۷۳۴۵۳۹۴ تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره لابیاپلاستی و تزریق چربی

سوالاتی که معمولا برای لابیاپلاستی یا تزریق چربی از ما می پرسند در زیر آمده که میتوانید همراه پاسخ شان بخوانید:

هزینه تزریق چربی به بیکینی چقدر است؟

بستگی به این دارد که چقدر لابیاها دچار آتروفی شده اند و به چه میزان تزریق نیاز دارید. باید یک نوبت تزریق کنید یا دو نوبت. این موارد روی هزینه ها تاثیر می گذارند. بنابراین در جلسه معاینه می توانیم بعد از معاینه واژن هزینه بیمار را مشخص کنیم.

بعد از تزریق چربی باید چه کار کنم؟

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن را حتما از پزشک بپرسید. مثلا اینکه لابیاها تا دو هفته نباید در معرض آب داغ باشند. تا یک ماه نباید سکس داشته باشید. ناحیه تزریق دستکاری نشود و موارد اینچنینی…

هزینه لابیاپلاستی در شیراز چقدر است؟

پیشنهاد می کنم همین الان به شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ در واتساپ پیام دهید تا از هزینه عمل مطلع شوید.

اگر شما هم سوالی درباره لابیاپلاستی با لیزر یا تزریق چربی به بیکینی در شیراز دارید، می توانید در بخش نظرات این مقاله سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

۴.۴/۵ - (۸ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده زهرا طباطبایی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر طباطبایی بیش از پانزده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند. در حال حاضر کلینیک دکتر طباطبایی را می توان مجهزترین کلینیک زنان در استان فارس بشمار آورد و به همین دلیل بیماران متعددی از شیراز و استانهای همجوار برای دریافت خدمات باکیفیت به این مرکز مراجعه می کنند.

۶ دیدگاه ها
  • مراقبتهای اصلی بعد از تزریق چربی به صورت زیره
   – یک روز مرخصی
   – ورزشهای هوازی دو الی سه هفته بعد از تزریق
   – رابطه جنسی چهار الی پنج هفته بعد از تزریق

   تزریق چربی به واژن بین دو تا پنج سال ماندگاری داره

  • هر بدنی هر چقدر هم که لاغر باشه، مقداری ذخیره چربی داره. برای تزریق به واژن حجم زیادی چربی نیاز نیست و از اونجایی که خانمهای لاغر معمولا چربی باکیفیت تری دارند در مرحله تصفیه و آماده سازی، چربی بهتری به دست میاد. نگران نباشید.

 • سلام خانم دکتر کارشون بیست هستش من ولابیا پلاستی و تزریق چربی داخل مطب برام انجام دادن ازکارایشان خیلی خیلی راضی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *