هزینه لابیاپلاستی با لیزر در شیراز | قیمت عمل زیبایی واژن

هزینه-لابیاپلاستی-با-لیزر

بزرگی لبه های داخلی واژن (لابیا مینورها) در بعضی از خانمها به حدی است که موقع ورزش، مقاربت یا پوشیدن لباسهای تنگ باعث ناراحتی آنها می شود. این افراد می توانند برای تغییر ظاهر لابیاهای بزرگ خود عمل لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهند.
اغلب کسانی که مایل به این جراحی هستند، سوالات زیادی درباره هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز از ما می پرسند که ما در این مقاله به بسیاری از آنها پاسخ می دهیم. برای دسترسی سریعتر به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

قیمت عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز چگونه است؟

به گفته خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی، اینکه هزینه لابیاپلاستی چقدر است کاملا بستگی به یک سری فاکتورها دارد که معمولا در جلسه مشاوره در مورد آن به مراجعین توضیح داده می شود. موارد زیر در فاکتور قیمت عمل زیبایی واژن در شیراز حساب می شوند:

ویزیت جراح لابیاپلاستی

یکی از هزینه های عمل لابیاپلاستی قرار ملاقات شما با جراحتان است. به طور کلی شما برای عمل لابیاپلاستی با لیزر ۳ مرتبه باید ویزیت شوید:

 1. اولین مراجعه برای معاینه لابیاها و تعیین نوع جراحی
 2. یک هفته بعد از عمل لابیاپلاستی برای بررسی جوش خوردن لابیاها، بخیه ها و وضعیت کلی واژن بعد از جراحی
 3. ۴ تا ۶ هفته بعد از عمل برای بررسی اینکه می توانید نزدیکی را شروع کنید.

اگر دچار عوارض لابیاپلاستی مثل عفونت، خونریزی و باز شدن بخیه ها شوید نیز باید به جراح تان مراجعه کنید. در نتیجه تعداد ویزیت های شما بیشتر می شود.

دستمزد جراح

یکی دیگر از عمده موارد فاکتور، دستمزد جراح است. جراحان قیمتهای متفاوتی دارند. انتخاب جراح با تجربه در انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر بسیار مهم است چون شما را از انجام عملهای ترمیمی نجات می دهد و نتیجه جراحی تان را رضایت بخش می کند. جراح مجرب در انتخاب و اجرای تکنیکهای متنوع برش مسلط بوده و می داند چطور لابیا را بخیه بزند که باز نشوند و اسکار ندهند.

همه این موارد مهارت هایی است که با جراحی های متعدد و با تسلط به دانش و متدهای نوین بدست می آید. پس اگر به فکر انجام جراحی لابیاپلاستی هستید، توصیه می کنیم به جای انتخاب جراح با قیمت پایین تر به دنبال جراح مجرب باشید حتی به قیمت پرداخت هزینه بیشتر. البته همیشه قیمت بالا نشانه بهترین جراح بودن نیست.

قبل-و-بعد-از-لابیاپلاستی-با-لیزر

چرا انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی شیراز مهم است؟

بهترین جراحان لابیاپلاستی دستمزد بشتری دارند که خیلی طبیعی است. ولی انتخاب بهترین جراح در این عمل زیبایی مهم است؛ هر چند که هزینه عمل برایتان اهمیت دارد ولی نباید مبنای تصمیم گیری شما قیمت پایین تر باشد. چون لابیاها بسیار حساس هستند و هر نوع خطای پزشکی می تواند منجر به صدمات جبران ناپذیری شود.

مثلا ممکن است به دلیل تجربه پایین جراح، شکل واژن بعد از لابیاپلاستی مطلوب شما نباشد و یا لبه های واژن هم اندازه و متقارن نباشند. در بعضی از موارد هم که بیماران بعد از عمل لابیاپلاستی ناموفق اول، برای ترمیم به مطب دکتر طباطبایی مراجعه کرده اند که تکنیکهای برش لابیاها و بخیه بسیار مشکل دار بوده و باعث باز شدن بخیه ها و مشکلات دیگر شده است.

چطور بهترین جراح لابیاپلاستی را پیدا کنیم؟

می توانید برای اطمینان از خوب بودن جراح لابیاپلاستی مورد نظرتان از مراجعین قبلی ایشان سوال کنید یا آلبوم کارهای قبلی ایشان را ببینید. در شبکه های اجتماعی ایشان را دنبال کنید و کامنتهای مراجعین قبلی را چک کنید.

برای عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز بدون عوارض ناخواسته ای مثل بیحسی لابیاها، می توانید از تجربه و تخصص دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس حاصل فرمایید.

تکنیک لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی با تکنیک های مختلفی انجام می شود. انتخاب نوع تکنیک برش باید بر اساس فرم واژن به درستی انتخاب شود تا به نتیجه مطلوب برسید. اگر به بهترین مرکز برای انجام لابیاپلاستی در شیراز مراجعه کرده اید، نباید نگران این موضوع باشید.

نوع تکنیک برش روی هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر دارد. چون بعضی از تکنیک ها مثل تکنیک تریم ساده ترند و به زمان کمتری برای جراحی نیاز دارند. اما بعضی از تکنیکها پیچیده تر هستند و برش و بخیه آنها کار و زمان بیشتری می برد.

رایجترین-تکنیک-های-لابیاپلاستی

مدت زمان جراحی

بسته به تکنیک برش، عمل لابیاپلاستی بین یک تا دو ساعت انجام می شود. هر چه عمل مشکل تر باشد و زمان بیشتری ببرد، دستمزد جراحتان نیز بیشتر می شود که البته این موارد در جلسه معاینه و مشاوره قبل از عمل حتما با شما در میان گذاشته می شود. در ضمن، موارد زیر در طولانی تر شدن عمل جراحی موثرند:

 • همزمان با عمل لابیاپلاستی با لیزر لازم باشد عمل هودکتومی (کوچک کردن کلاهک کلیتوریس) را هم انجام دهید.
 • بخواهید عملهای زیبایی دیگر مثل تزریق چربی به واژن یا عمل تنگ کردن واژن در شیراز را نیز همزمان انجام دهید.
 • عمل های ترمیمی معمولا طولانی تر هستند. چون روی لابیایی انجام می شوند که مشکل دارد و دفرمه شده است.

هزینه جراحی های اضافی قاعدتا به هزینه عمل زیبایی واژن اضافه می شود. البته بدون شک ترکیب چند عمل همزمان به مراتب ارزان تر از تک تک عملها بصورت جداگانه خواهد بود.

نوع لابیاپلاستی

بسته به ضخامت بافت لابیا و مقدار بزرگ بودن آن لازم است از ابزارهای متفاوتی برای برش استفاده شود. بنابراین نوع عمل لابیاپلاستی و در نتیجه هزینه آن متفاوت خواهد بود. رایجترین انواع لابیاپلاستی در شیراز عبارتند از:

 • لابیاپلاستی با لیزر
 • لابیاپلاستی با آر اف واژن
 • جراحی لابیاپلاستی (با تیغجراحی)

در بین این روشها، جراحی لابیاپلاستی نیاز به اتاق عمل و دکتر بیهوشی دارد، بنابراین گرانتر از روشهای دیگر است.

انجام عمل های زیبایی دیگر

بعضی از خانم ها مایل هستند عمل های زیبایی دیگری مثل عمل واژینوپلاستی، پرینورافی یا عمل پرینه پلاستی در شیراز را همزمان با لابیاپلاستی انجام دهند. این نوع جراحی ها را نمی توان در مطب انجام داد، باید لبیاپلاستی در اتاق عمل انجام شود و هزینه بیمارستان به هزینه های جراحی تان اضافه می شود.

در بعضی از لابیاپلاستی ها لازم است که موقع برداشتن قسمتهای اضافی لابیا برای جلوگیری از بیرون زدن زیاد کلیتوریس، عمل هودکتومی هم انجام شود تا ظاهر واژن به خاطر بیرون زدگی کلیتوریس مردانه نشود. اگر جراح این کار را نکند، بعدا با پرداخت هزینه بیشتر مجبورید عمل هودکتومی را جداگانه انجام دهید.

آناتومی-واژن

وسایل مصرفی و آزمایش های لازم

موارد زیر روی قیمت لابیاپلاستی با لیزر تاثیر دارند:

 • وسائل یکبار مصرفی مثل کاور بیمار، کاور تخت، دستکس لاتکس و …
 • هزینه های استریل کردن محیط عمل و واژن
 • بیحسی موضعی و در صورت نیاز داروهای آرام بخش
 • تست پاپ اسمیر یا آزمایش های دیگری که لازم است قبل از لابیاپلاستی انجام دهید
 • نوع نخ بخیه؛ کیفیت و برند آن

هزینه های جراح و کادر جراحی هم جزء مواردی است که در هزینه های لابیاپلاستی لحاظ شده اند.

محل جراحی

اینکه در چه شهری جراحی کنید روی قیمت لابیاپلاستی تاثیر می گذارد. مثلا همیشه هزینه های لابیاپلاستی با لیزر در شیراز کمتر از انجام این جراحی در تهران است. همچنین انجام این عمل در مطب، بیمارستان خصوصی یا کلینیک های جراحی روی قیمت نهایی موثر است.

عمل لابیاپلاستی با بیمه

عمل زیبایی واژن تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرد. چون این یک جراحی زیبایی به حساب می آید و بعضی بیمه ها صرفا هزینه ویزیت پزشک و بعضی از داروهای مورد نیاز را پوشش می دهند. پس برای خود عمل لابیاپلاستی باید تمام هزینه ها را شخصا پرداخت کنید.

لابیاپلاستی-لابیاهای-نامتقارن-در-شیراز

هزینه عمل لابیاپلاستی دکتر سیده زهرا طباطبایی در شیراز

همانطور که در بالا دیدید، فاکتورهای متعددی بر هزینه جراحی لابیاپلاستی تاثیر می گذارد. بنابراین واضح است که نمی توان یک قیمت مشخصی برای این جراحی تعیین کرد و آن را در سایت پزشکان گذاشت.

اگر می خواهید این عمل مهم را در شیراز با مناسبترین قیمت و بهترین نتیجه انجام دهید، بهترین کار این است که به مطب خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی مراجعه کنید. ایشان با شنیدن خواسته های شما و معاینه لابیاها می توانند مشاوره های لازم را انجام دهند و هزینه های جراحی تان را تعیین کنند.

اگر به دنبال محدوده قیمت ها هستید هم می توانید با مشاوران زیبایی مرکز لابیاپلاستی دکتر طباطبایی مشاوره تلفنی داشته باشید. اما همچنان برای تعیین قیمت نهایی باید به جراح خود مراجعه کنید.

برای عمل زیبایی واژن با لیزر در شیراز با بهترین تکنیکهای لابیاپلاستی می توانید به مطب خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه مراجعه کنید. جهت رزرو نوبت یا اطلاع از حدود هزینه ها می توانید با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس بگیرید.

سوالات رایج درباره هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز

سوالات زیر در مورد هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز اغلب از خانم دکتر طباطبایی پرسیده می شود که با جوابشان در ادامه می خوانید:

هزینه عمل ترمیم لابیاپلاستی چقدر است؟

عمل ترمیم لابیاپلاستی چون سنگین تر و طولانی تر از لابیاپلاستی اولیه است، همیشه خیلی گرانتر برایتان تمام می شود و شاید در آخر نتیجه دلخواه را هم ندهد. پس از همان ابتدا سراغ بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز بروید تا نیازی به عمل ترمیمی نداشته باشید.

هزینه جراحی لابیاپلاستی در شیراز را با چه روشی می توانم ارزانتر انجام دهم؟

جراحی لابیاپلاستی در اتاق عمل انجام می شود و هزینه بیمارستان، متخصص بیهوشی و وسایل یکبار مصرف اتاق عمل را هم باید بپردازید. اما لابیاپلاستی با لیزر این هزینه ها را ندارد. با این حال اگر لازم است جراحی شوید باید این کار را انجام دهید چون لابیاپلاستی با لیزر برای تمام لابیاها جواب نمی دهد.

چه نوع بیهوشی برای لابیاپلاستی استفاده می شود؟

برای لابیاپلاستی با لیزر بیهوشی نیاز ندارید و از تزریق بیحسی موضعی برایتان استفاده می شود. البته به خانم هایی که خیلی استرس دارند قبل از جراحی یک قرص آرامبخش می دهیم یا قبل از تزریق بیحسی از پمادهای بیحسی برای مرحله اول بیحسی استفاده می کنیم.

اگر شما هم سوالی درباره قیمت عمل زیبایی واژن در شیراز دارید، می توانید در بخش نظرات این مقاله آنها را از ما بپرسید.

۳.۵/۵ - (۱۵ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده زهرا طباطبایی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر طباطبایی بیش از پانزده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند. در حال حاضر کلینیک دکتر طباطبایی را می توان مجهزترین کلینیک زنان در استان فارس بشمار آورد و به همین دلیل بیماران متعددی از شیراز و استانهای همجوار برای دریافت خدمات باکیفیت به این مرکز مراجعه می کنند.

۶ دیدگاه ها
  • لابیاپلاستی با لیزر درد خیلی کمی نسبت به روش جراحی با تیغ داره بعد از عمل و با مسکن های خفیف برطرف میشه و فقط چند روز اول این مشکل رو دارید. موقع جراحی هم براتون بیحسی میزنیم و هیچ دردی حس نمی کنید.

  • سلام. عزیزم این کاملا بستگی به این داره که با روش جراحی باشه که در اتاق عمل انجام میشه یا لیزر و آراف که در مطبه و هودکتومی میخواد یا نه و یه سری فاکتورهای دیگه. میتونید برای مشاوره بیشتر با مطب دکتر طباطبایی تماس بگیرید: ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳

  • سلام. بله عزیزم هیچ مشکلی نداره چون روی قسمت بیرونی واژن کار می کنیم و کاری به پرده بکارت نداره. منتها باید بالای ۱۸ سال باشید که لابیاها رشدشون کامل شده باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *