هزینه لابیاپلاستی با لیزر در شیراز | قیمت عمل زیبایی واژن

هزینه-لابیاپلاستی-با-لیزر

بزرگی لابیا مینورها (لبه های داخلی واژن) در بعضی از خانمها به حدی است که موقع ورزش، مقاربت یا پوشیدن لباسهای تنگ باعث ناراحتی آنها می شود. این افراد می توانند برای تغییر ظاهر لابیاهای بزرگ یا نامتقارن خود و جلوگیری از تحریک، درد یا ناراحتی واژن عمل لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهند.

این جراحی برای کوچک کردن لابیا مینورهایی است که از زیر لابیاماژورها (لبه های بیرونی واژن) آویزان شده اند. معمولا کسانی که می خواهند این جراحی را انجام دهند سوالات زیادی درباره هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز دارند که ما در این مقاله به بسیاری از آنها پاسخ داده ایم.

قیمت عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز

به گفته خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی، اینکه هزینه لابیاپلاستی چقدر است کاملا بستگی به یک سری فاکتورها دارد که معمولا در جلسه مشاوره در مورد آن به مراجعین توضیح داده می شود. قیمت عمل زیبایی واژن در شیراز تحت تاثیر موارد زیر تعیین می شود:

ویزیت جراح لابیاپلاستی

یکی از هزینه های عمل لابیاپلاستی قرار ملاقات شما با پزشک است. به طور کلی شما برای عمل لابیاپلاستی با لیزر ۴ مرتبه باید ویزیت شوید: ۱) موقع معاینه لابیاها (اولین مراجعه)، ۲) یک هفته بعد از عمل لابیاپلاستی،۳) دو ماه بعد از عمل و ۴) شش ماه بعد از عمل.

نکته: اگر دچار عوارض لابیاپلاستی مثل عفونت، خونریزی و باز شدن بخیه ها شوید نیز باید به جراح تان مراجعه کنید و تعداد ویزیت های شما بیشتر می شود.

تجربه جراح

انتخاب جراح با تجربه در انجام عمل لابیوپلاستی بسیار مهم است چون شما را از انجام عملهای ترمیمی نجات می دهد و نتیجه جراحی تان را رضایت بخش می کند. جراح مجرب در انتخاب و اجرای تکنیکهای متنوع برش مسلط بوده و می داند چطور لابیا را بخیه بزند که باز نشوند و اسکار ندهند.

همه این موارد مهارت هایی است که با جراحی های متعدد و با تسلط به دانش و متدهای نوین بدست می آید. پس اگر به فکر انجام جراحی لابیاپلاستی هستید، توصیه می کنیم به جای انتخاب جراح با قیمت پایین تر به دنبال جراح مجرب باشید. البته همیشه قیمت بالا نشانه بهترین جراح بودن نیست.

قبل-و-بعد-از-لابیاپلاستی-با-لیزر

می توانید برای اطمینان از کار جراح مورد نظرتان از مراجعین قبلی ایشان سوال کنید یا آلبوم کارهای قبلی ایشان را ببینید. هر چند هزینه عامل مهمی در انجام لابیاپلاستی است، اما نباید مبنای تصمیم گیری شما باشد.

چون لابیاها بسیار حساس هستند و هر نوع خطای پزشکی موقع کار می تواند منجر به صدمات جبران ناپذیری شود. مثلا ممکن است حس جنسی با لابیاپلاستی از بین برود که علت آن قطع شدن عصب حسی است.

برای عمل لابیاپلاستی با لیزر در شیراز بدون عوارض ناخواسته ای مثل بیحسی لابیاها، می توانید از تجربه و تخصص دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۹۱۷۷۳۴۵۳۹۴ تماس حاصل فرمایید.

نوع لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی با تکنیک های مختلفی انجام می شود. انتخاب نوع تکنیک برش باید بر اساس فرم واژن به درستی انتخاب شود تا به نتیجه مطلوب برسید. اگر به بهترین مرکز برای انجام لابیاپلاستی در شیراز مراجعه کرده اید، نباید نگران این موضوع باشید.

نوع تکنیک برش مستقیما روی هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر ندارد چون هر لابیایی باید با تکنیک خاصی جراحی شود. اما مثل بقیه جراحی ها، مدت زمان عمل زیبایی واژن می تواند روی هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر بگذارد.

رایجترین-تکنیک-های-لابیاپلاستی

بعضی از تکنیک ها مثل تکنیک تریم ساده ترند و به زمان کمتری برای جراحی نیاز است. اما بعضی دیگر پیچیده تر بوده و به زمان بیشتری برای جراحی و بخیه نیاز دارند. پس بسته به تکنیک برش، عمل لابیاپلاستی بین یک تا دو ساعت بوده و هزینه های هر کسی را نسبت به دیگری متغییر می کند.

توجه: اگر همزمان با لابیاپلاستی به عمل هودکتومی (کوچک کردن کلاهک کلیتوریس) نیاز داشته باشید یا بقیه عملهای زیبایی زنانه مثل جراحی های تنگ کردن واژن در شیراز را بخواهید انجام دهید، مدت زمان جراحی تان بیشتر از یکی دو ساعت می شود.

انجام عمل های زیبایی دیگر

بعضی از خانم ها مایل هستند عمل های زیبایی دیگری مثل عمل واژینوپلاستی یا عمل پرینه پلاستی در شیراز را همزمان با لابیاپلاستی انجام دهند. چون این جراحی ها را نمی توان در مطب انجام داد، لابیوپلاستی باید در اتاق عمل بیمارستان انجام شود که هزینه بیمارستان هم به هزینه هایتان اضافه می شود.

در بعضی از لابیاپلاستی ها لازم است که موقع برداشتن قسمتهای اضافی لابیا برای جلوگیری از بیرون زدن زیاد کلیتوریس، عمل هودکتومی هم انجام شود تا ظاهر واژن مردانه نشود. اگر جراح این کار را نکند، بعدا با پرداخت هزینه بیشتر مجبورید عمل هودکتومی را انجام دهید.

آناتومی-واژن

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

بعد از لابیاپلاستی باید داروهایی مثل آنتی بیوتیک و  مسکن را برای جلوگیری از عفونت یا کاهش درد استفاده کنید. اگر مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی را رعایت نکنید و دچار باز شدن بخیه ها، عفونت، خونریزی بعد از لابیاپلاستی شوید، هزینه درمان این موارد به هزینه های شما اضافه می شود.

همچنین برای ترمیم جای بخیه لابیاپلاستی، جراح لابیاپلاستی برایتان بهترین برندهای کرم ترمیم کننده لابیاپلاستی را تجویز می کند تا سریعتر زخم لابیاها بهبود یافته و از عوارض لابیاپلاستی کاسته شود.

وسایل مصرفی

برای عمل لابیاپلاستی از وسائل یکبار مصرفی مثل کاور بیمار، کاور تخت، دستکس لاتکس و … استفاده می شود که هزینه آن برای عمل لابیاپلاستی با لیزر حساب می شوند. موارد زیر هم در قیمت لابیاپلاسی با لیزر محاسبه می شوند:

  • هزینه های استریل کردن محیط عمل و واژن
  • پماد بیحسی موضعی و داروهای آرام بخش خوراکی (در صورت نیاز)
  • تست پاپ اسمیر یا آزمایش های دیگری که لازم است قبل از لابیاپلاستی انجام دهید
  • نوع نخ بخیه و کیفیت و برند آن

هزینه های جراح و کادر جراحی هم جزء مواردی است که در هزینه های لابیاپلاستی لحاظ شده اند.

محل جراحی

اینکه در چه شهری جراحی کنید روی قیمت لابیاپلاستی تاثیر می گذارد. مثلا همیشه هزینه های لابیاپلاستی با لیزر در شیراز کمتر از انجام این جراحی در تهران است. همچنین انجام این عمل در مطب، بیمارستان خصوصی یا کلینیک های جراحی روی قیمت نهایی موثر است.

عمل لابیاپلاستی با بیمه

در هیچ جای دنیا عمل زیبایی واژن تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرد. چون این جراحی یک جراحی زیبایی به حساب می آید. بیمه ها صرفا هزینه ویزیت پزشک، بعضی از داروهای مورد نیاز و آزمایش پاپ اسمیر را پوشش می دهند. اما برای خود عمل لابیاپلاستی باید تمام هزینه ها را شخصا پرداخت کنید.

لابیاپلاستی-لابیاهای-نامتقارن-در-شیراز

هزینه عمل لابیاپلاستی دکتر سیده زهرا طباطبایی

همانطور که در بالا دیدید، فاکتورهای متعددی بر هزینه جراحی لابیاپلاستی تاثیر گذاشته و قیمت عمل زیبایی واژن با لیزر را از فردی به فرد دیگر تغییر می دهند. بنابراین واضح است که نمی توان قیمت مشخصی را برای این جراحی بدون معاینه شخص انجام داد. برای همین نمی توانید هزینه های این جراحی را در سایتهای پزشکان پیدا کنید.

اگر می خواهید این عمل مهم را در شیراز با مناسبترین قیمت و بهترین نتیجه انجام دهید، بهترین کار این است که به مطب خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی مراجعه کنید. ایشان با شنیدن خواسته های شما و معاینه لابیاها می توانند مشاوره های لازم را انجام داده و هزینه های جراحی تان را تعیین کنند.

شاید هزینه های شما بیشتر یا کمتر از سایر مراجعین ایشان باشد. این چیزی است که تنها بعد از مشاوره مشخص می شود. اگر به دنبال محدوده قیمت ها هستید هم می توانید با مشاوران زیبایی مرکز لابیاپلاستی دکتر طباطبایی مشاوره تلفنی داشته باشید. اما همچنان برای تعیین قیمت نهایی باید به جراح تان مراجعه کنید.

برای عمل زیبایی واژن با لیزر در شیراز با بهترین تکنیکهای لابیاپلاستی می توانید به مطب خانم دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه مراجعه کنید. جهت رزرو نوبت یا اطلاع از حدود هزینه ها می توانید با شماره ۰۹۱۷۷۳۴۵۳۹۴ تماس بگیرید.

سوالات رایج درباره هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز

سوالات زیر در مورد هزینه عمل زیبایی واژن در شیراز اغلب از خانم دکتر طباطبایی پرسیده می شود که با جوابشان در ادامه می خوانید:

هزینه عمل ترمیم لابیاپلاستی چقدر است؟

عمل ترمیم لابیاپلاستی چون سنگین تر و طولانی تر از لابیاپلاستی اولیه است، همیشه خیلی گرانتر برایتان تمام می شود و هیچ تضمینی برای نتیجه آن نیست. پس از همان ابتدا سراغ بهترین جراح لابیاپلاستی در شیراز بروید تا نیازی به عمل ترمیمی نداشته باشید.

هزینه جراحی لابیاپلاستی در شیراز را با چه روشی می توانم ارزانتر انجام دهم؟

جراحی لابیاپلاستی با تیغ جراحی و در اتاق عمل انجام می شود. پس هزینه بیمارستان، متخصص بیهوشی و وسایل یکبار مصرف اتاق عمل هم به هزینه هایی که در این مقاله گفتیم اضافه می شود. بنابراین همیشه لابیاپلاستی با لیزر ارزانتر از قیمت جراحی لابیاپلاستی است.

چه نوع بیهوشی برای لابیاپلاستی استفاده می شود؟

برای لابیاپلاستی با لیزر باید از بیحسی موضعی استفاده شود. البته به خانم هایی می دهیم که خیلی استرس دارند قبل از جراحی یک آرامبخش خوراکی هم می دهیم تا اعصابشان حین جراحی آرام باشد.

اگر شما هم سوالی درباره قیمت عمل زیبایی واژن در شیراز دارید، می توانید در بخش نظرات این مقاله آنها را از ما بپرسید.

۳.۵/۵ - (۱۲ امتیاز)
Avatar photo

دکتر سیده زهرا طباطبایی (متخصص زنان و زایمان) فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر طباطبایی بیش از پانزده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند. در حال حاضر کلینیک دکتر طباطبایی را می توان مجهزترین کلینیک زنان در استان فارس بشمار آورد و به همین دلیل بیماران متعددی از شیراز و استانهای همجوار برای دریافت خدمات باکیفیت به این مرکز مراجعه می کنند.

۶ دیدگاه ها
    • لابیاپلاستی با لیزر درد خیلی کمی نسبت به روش جراحی با تیغ داره بعد از عمل و با مسکن های خفیف برطرف میشه و فقط چند روز اول این مشکل رو دارید. موقع جراحی هم براتون بیحسی میزنیم و هیچ دردی حس نمی کنید.

    • سلام. عزیزم این کاملا بستگی به این داره که با روش جراحی باشه که در اتاق عمل انجام میشه یا لیزر و آراف که در مطبه و هودکتومی میخواد یا نه و یه سری فاکتورهای دیگه. میتونید برای مشاوره بیشتر با مطب دکتر طباطبایی تماس بگیرید: ۰۹۱۷۷۳۴۵۳۹۴

    • سلام. بله عزیزم هیچ مشکلی نداره چون روی قسمت بیرونی واژن کار می کنیم و کاری به پرده بکارت نداره. منتها باید بالای ۱۸ سال باشید که لابیاها رشدشون کامل شده باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *