بهترین دکتر برای تنگی واژن در شیراز + آدرس مطب

زایمان طبیعی، بارداری و افزایش سن مهمترین علل گشادی واژن و ضعف عضلات آن هستند. شلی واژن باعث کاهش حس جنسی می شود و بیماریهایی مثل بی اختیاری ادرار، افتادگی رحم و مشکلات دیگر از عوارض آن هستند.
این مشکلات را با تنگ کردن واژن می توان برطرف کرد. تنگ کردن واژن شامل روشهایی است که به سفت کردن و لیفت عضلات شل شده واژن کمک می کنند. برای رضایت از تنگی واژن دو فاکتور مهم هستند: انتخاب روش مناسب و پیدا کردن بهترین جراح برای تنگی واژن.
در این مقاله دکتر سیده زهرا طباطبایی جراح و متخصص زنان به شما خواهند گفت چطور بهترین نتیجه را از جراحی خود می توانید بگیرید. برای دسترسی سریع به مطالب می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

انواع روش های سفت کردن واژن در شیراز

تنگ کردن واژن در شیراز با روشهای جراحی و غیرجراحی انجام می شود که در اینجا با آنها آشنا می شوید. البته روشهای دیگری هم هستند که به روشهای طبیعی و درمان خانگی تنگی واژن معروفند مثلا ورزشهای کگل، یوگا و درمانهای گیاهی که اغلب تاثیری بر تنگی واژن ندارند. مگر در شلی خفیف واژن در افرادی که زایمان یا بارداری نداشته اند.

تنگی واژن بدون جراحی

روشهای غیرجراحی برای تنگ کردن واژن شامل موارد زیر هستند:

RF واژن: بهترین دستگاه برای تنگ کردن واژن دستگاه آر اف است. امواج رادیوفرکانسی این دستگاه با ایجاد ارتعاش در عمق و سطح عضلات واژن باعث تقویت آنها می شود.

یک جلسه آر اف واژینال معادل ماه ها انجام منظم تمرینات کگل است. این روش مناسب کسانی که زایمان طبیعی نداشته اند.

بیشتر بخوانید: تجربه های ناموفق از تنگ کردن واژن با لیزر

آر-اف-تنگ-کردن-واژن

لیفت با نخ: تنگ کردن واژن با نخ برای درمان گشادی واژن در زنانی است که تجربه زایمان طبیعی داشته اند و باز هم می خواهند بچه دار شوند.

برای تنگی واژن با این روش از نخهای مخصوص لیفت برای بالا کشیدن دو طرف دهانه واژن استفاده می شود؛ بدون اینکه هیچ عضله ای برداشته شود.

برای تنگی واژن با روشهای غیر جراحی در شیراز شما هم می توانید از تخصص دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس حاصل فرمایید.

تنگی واژن با عمل جراحی

روشهای جراحی تنگ کردن برای کسانی مفید است که آخرین زایمان خود را کرده اند و درجه گشادی واژن آنها زیاد است. این روشها عبارتند از:

عمل واژینوپلاستی: در عمل واژینوپلاستی عضلات شل شده و آسیب دیده کانال واژن با لیزر یا تیغ جراحی برش خورده و برداشته می شوند. قسمتهای باقی مانده هم با نخ بخیه دوخته می شود، در نتیجه قطر کانال کاهش می یابد.

عمل پرینورافی: در این جراحی دهانه گشاد واژن و تا چند سانتی متر ابتدای کانال واژن را تنگ می کنیم. با عمل پرینورافی در شیراز می توان پارگی های دهانه واژن را که ناشی از زایمان هستند، ترمیم کرد.

عمل پرینه پلاستی: این جراحی، پارگی های شدید پرینه (ناحیه بین مقعد تا مدخل واژن) را ترمیم می کند و اسکارها و زخم های این ناحیه را بر می دارد. نتیجه عمل پرینه پلاستی تقویت پرینه و کف لگن و بهبود ظاهر پرینه است.

تمام این جراحی ها را می توانید به تنهایی یا به صورت ترکیبی در اتاق عمل و با بیحسی موضعی انجام دهید.

قبل-و-بعد-از-عمل-واژینوپلاستی

چطور بهترین روش تنگی واژن را انتخاب کنیم؟

در مراجعه به متخصص زنان، ما موارد زیر را بررسی می کنیم تا مشخص شود چه روشی برای سفت کردن واژن جواب می دهد:

 • اهداف شخصی و ترجیحات شما مثلا می خواهید چه قسمتهایی تنگ شوند، آیا باز هم قصد بارداری دارید یا نه، …
 • وضعیت سلامتی شما
 • بودجه ای که می توانید هزینه کنید
 • درجه گشادی واژن
 • چه قسمتهایی از واژن آسیب دیده اند و چه قسمتهایی باید ترمیم شوند
 • چه ابزار و روشی برای شما بهتر است مثلا جراحی ها را با تیغ جراحی انجام دهیم یا با لیزر یا آراف سرجری

در جلسه مشاوره و معاینه این موارد مشخص می شود و در مورد مزایا و معایب هر یک از آنها با شما صحبت می کنیم تا به کمک یگدیگر بهترین روش را برایتان انتخاب کنیم.

برای تنگی واژن با جراحی در شیراز شما هم می توانید از تجربه و تخصص دکتر سیده زهرا طباطبایی، جراح و متخصص زنان و زیبایی در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۹۱۷۷۵۳۸۸۹۳ تماس حاصل فرمایید.

قبل از عمل تنگی واژن چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

یکی از مهمترین عوامل موفقیت تنگی واژن انتخاب بهترین دکتر است. علت اهمیت این موضوع به موارد زیر بر می گردد و باید حتما قبل تنگ کردن واژن اینها را در نظر بگیرید:

۱- اطمینان از تخصص جراح در این زمینه

به دنبال یک متخصص زنان باشید که گواهینامه های لازم در زمینه جراحی های زیبایی را دارد. چون چنین متخصصانی آموزش و تجربه لازم در انجام انواع روشهای سفت کردن واژن را دارند.

آنها می توانند نیازهای شما را ارزیابی کنند و تشخیص دهند که به چه روشها و ابزارهایی نیاز دارید. به علاوه طبق آموزشها، مهارت و تجربه ای که دارند میتوانند روش درمانی را به درستی پیاده کنند تا بعد از درمان دوباره احساس شلی نکنید یا واژن خیلی تنگ نشود و به عمل ترمیمی نیاز نداشته باشید.

تنگ-کردن-واژن

۲- آیا جراح شما حسن شهرت دارد؟

قبل از مراجعه به جراح به دقت در مورد ایشان تحقیق کنید. برای این کار می توانید از یک مامای حرفه ای کمک بگیرید که با متخصص زنان و جراحان زیادی در ارتباط هستند و کیفیت کار آنها را می دانند.

یا به کمک فضای مجازی، نظرات کاربران و مراجعین قبلی را بررسی کنید. از دوستان یا افراد فامیل و خانواده کمک بگیرید تا اگر جراح خوبی می شناسند به شما معرفی کنند.

۳- آیا آلبوم کارهای قبلی آنها در دسترس است؟

صرفا به گفته های دیگران اعتماد نکنید. حتما یک جلسه مشاوره با جراح مورد نظر داشته باشید و آلبوم عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی آنها را ببینید.

 دیدن آلبوم به شما کمک می کند از مهارت و تجربه جراحتان در مورد سفت کردن واژن مطمئن شوید. در ضمن، تعداد عکسهای آلبوم سابقه جراحی های موفق جراحتان را نشان می دهد.

۴- تجهیزات مطب

حتما در مورد تجهیزات مطب مطمئن شوید و در مورد مدل دستگاه های مطب سوال کنید. بعضی از روشهای تنگی واژن با لیزر، آر اف سرجری و آراف واژن هستند. پس حتما در مورد برند و مدل دستگاه ها و تجهیزات آنها بپرسید و در مورد آنها خودتان هم در گوگل تحقیق کنید.

همیشه دستگاه های جدیدتر عوارض کمتر و نتایج بهتر و دقیق تری دارند. یا نوع نخهای بخیه یا نخ های لیفت و برند آنها هم مهم است و در نتیجه ی جراحی و رضایت شما تاثیر به سزایی دارند.

۵- با چه کلینیک هایی کار می کند؟

روشهای جراحی تنگی واژن را باید در کلینیک جراحی یا اتاق عمل بیمارستان انجام دهید. از جراحتان بپرسید که با چه مراکزی کار می کند.

حتما از جراحتان در مورد بیمارستان یا کلینیک، تجهیزات، هزینه های آن سوال کنید و دوری یا نزدیکی آن به محل زندگی خود تحقیق کنید. یادتان باشد که محل جراحی روی هزینه عمل تنگی واژن تاثیرگذار است.

۶- برخورد جراح و کارکنان چطور است؟

در جلسه مشاوره دقت کنید که چطور جراح به سوالات شما پاسخ می دهد و وقت می گذارد. آیا توضیحات مورد نیازتان در مورد فواید و معایب روشهای تنگی واژن، مدت زمان عمل، دوره نقاهت، بهبودی و عوارض جراحی را ارائه می کند یا نه.

علاوه بر کسب اطلاعات در مورد کاری که می خواهید انجام دهید، با این روش می توانید سطح ارتباط و راحتی خود را با جراحتان ارزیابی کنید. در این مورد به حس غریزه تان اعتماد کنید و ببینید آیا ملاقات با پزشکتان به شما احساس امنیت، حمایت و رضایت می دهد یا نه.

بهترین دکتر تنگی واژن در شیراز

اگر فاکتورهای بالا را در انتخاب جراحتان به کار بیندید، قطعا در پایان، بهترین دکتر تنگی واژن در شیراز را پیدا کرده اید. دکتر سیده زهرا طباطبایی، یکی از بهترین جراحان زیبایی و تنگی واژن در شیراز هستند.

ایشان بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران گرفته اند و بیش از ۱۵ سال سابقه درمانهای پزشکی و زیبایی دارند. صدها عمل زیبایی زنانه در کارنامه دکتر طباطبایی هست که بخشی از آنها مربوط به عمل های تنگی واژن است. می توانید آلبوم کارهای ایشان را در مطب ببینید.

در ضمن ایشان به دلیل تسلطی که در عملهای مختلف زیبایی دارند، علاوه بر تنگی واژن می توانید عمل های زیبایی دیگری مثل تزریق چربی، لابیاماژور پلاستی و لابیاپلاستی با لیزر در شیراز را هم در این مرکز با بالاترین استانداردها انجام دهید.

بهترین-دکتر-تنگی-واژن

چه تجهیزاتی در این مرکز برای تنگی واژن استفاده می شوند؟

به جز مهارت پزشک در انتخاب روش مناسب و انجام آن، وسیله و ابزار خوب هم دومین عامل مهم در کسب نتیجه رضایت بخش است. اگر مطب دکتر زهرا طباطبایی را برای تنگی واژن انتخاب کرده اید، باید بدانید که برای درمان شلی واژن می توانید از تجهیزات زیر بهره مند شوید:

 • بهترین و جدیدترین نوع آر اف واژن
 • پیشرفته ترین دستگاه آر اف سرجری برای انواع جراحی تنگی واژن
 • استفاده از لیزر آنجلا؛ آخرین نسل لیزرهای CO2 در جهان برای انجام برشهای جراحی
 • استفاده از نخ های لیفت خاردار دو طرفه از برندهای مشهور که بیشترین تاثیر را در جوانسازی و لیفت واژن دارند و جای رد بخیه ها نمی ماند.

همچنین کلیه وسایل به کار رفته در متدهای جراحی و غیرجراحی تنگی واژن در این مرکز کاملا استریل یا یکبار مصرف هستند و مانع عفونت بعد از جراحی می شوند.

بیمارستانهای طرف قرارداد

دکتر طباطبایی طرف قرارداد بیمارستانهای مختلفی در شیراز هستند. از جمله:

 • بیمارستان بعثت
 • بیمارستان میرحسینی
 • بیمارستان شهریار
 • بیمارستان اردیبهشت
 • بیمارستان مسلمین

برای اطلاع از آپدیت لیست بیمارستانها حتما با مطب ایشان تماس بگیرید.

آدرس مطب دکتر زهرا طباطبایی در شیراز

برای مشاوره، معاینه و انجام عمل های زیبایی سرپایی و نیز روشهای تنگی واژن بدون جراحی می توانید به مطب دکتر طباطبایی با آدرس شیراز، نرسیده به عفیف آباد، طبقه بالای بانک کشاورزی، خیابان قصردشت مراجعه فرمایید.

پرسش و پاسخ تنگی واژن در شیراز

در اینجا می توانید سوالات متداول در مورد تنگی واژن را که از دکتر زهرا طباطبایی پرسیده می شود، بخوانید:

عمل واژینوپلاستی چقدر طول می کشد؟

این جراحی کمتر از ۱ ساعت طول می کشد. ولی اگر به عملهای زیبایی دیگری مثل عمل زیبایی واژن، عمل پرینورافی و … نیاز داشته باشید، مدت زمان عمل بیشتر می شود.

تنگ کردن واژن چه تاثیری روی رابطه جنسی دارد؟

عمل های تنگی واژن باعث افزایش اصطکاک و حساسیت واژن و بهبود ارگاسم در زنان می شود. به علاوه رضایت جنسی همسرتان را هم بیشتر می کند.

آیا تنگ کردن واژن جنبه درمانی و پزشکی هم دارد و از این نظر می تواند تحت پوشش بیمه قرار بگیرد؟

عمل تنگی واژن مشکلات واژینالی مثل شلی واژن، خشکی یا آتروفی ناشی از افزایش سن، زایمان، یائسگی یا تغییرات هورمونی را اصلاح می کند. خطر بی اختیاری ادرار، عفونت یا پرولاپس لگن را هم کاهش می دهد. ولی با این حال جزو عملهای زیبایی دسته بندی شده و تحت پوشش بیمه نیست.

اگر شما هم سوالی درباره عمل تنگی واژن دارید، در بخش نظرات می توانید آنها را بپرسید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید